footer-logo-light

Ekibimiz

Ekibimiz ve Profesyonel Kadromuz

Yönetim Kadromuz

Profesyonel Ekibimizle
Tanışın!

alp osman karaosmanoğlu

Alp Osman Karaosmanoglu

Yönetici ve Kurucu Avukat

sevgi-esin

Sevgi Esin
Şengezer

Avukat, Yeminli Tercüman

ethem gündogmus

Ethem
Gündoğmuş

Sigorta Departmanı Sorumlusu

gokhan akgul

Gökhan
Akgül

İcra Departmanı
Sorumlusu

hakan şık alan

Hakan
Şıkalan

Sigorta Departmanı Sorumlusu

Alp Osman Karaosmanoğlu

Yönetici ve Kurucu Avukat

Av. Alp Osman KARAOSMANOĞLU, Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ nden mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından verimli bir staj süreci geçirerek tam donanımlı bir şekilde avukatlığa adımını atmıştır. Azimli ve çalışkan kişiliğinin vermiş olduğu dinamizmle KARAOSMANOĞLU HUKUK BÜROSU’NU kuran Alp Osman KARAOSMANOĞLU 2018 yılından itibaren başarılı bir şekilde kariyerine devam etmektedir.

Kendisi Hukuk Eğitiminin ardından yine Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Programında da eğitimini tamamlamış olup; hukuk eğitiminin yanında ilgili olduğu alanlara karşıda her zaman kendisini geliştirmektedir. Ayrıca kendisi Kütahya Dumlupınar Üniversitesinde de Kamu Yönetimi alanında Yüksek Lisans eğitimime devam etmektedir.

Sakarya Üniversitesi’ nin düzenlemiş olduğu, Uzlaştırmacılık Eğitimlerini tamamlayarak, kendisini geliştiren Alp Osman KARAOSMANOĞLU, avukatlık mesleğinin yanı sıra Uzlaştırmacılık da yapmaktadır. Ayrıca yine Arabuluculuk Eğitimlerini de alarak kendisine yeni perspektifler oluşturmaktadır. Tüm bunların yanı sıra gerek yerel gerekse profesyonel liglerde halen aktif olarak futbol hakemliği yapmaktadır. 2011 yılının Şubat ayında hakemlik kariyerine adım atan Alp Osman KARAOSMANOĞLU, Spor Hukuku alanında da eğitimler almış olup; sahalardaki aktif performansıyla da spor hukuku uygulamasını bizzat yaşayarak tecrübe etmektedir.

Sevgi Esin Şengezer

Avukat

Av. Sevgi Esin Şengezer, Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ nden 2020 yılında mezun olmuştur. Daha sonrasında yasal stajını tamamlamış ve avukatlık mesleğini icra etmeye başlamıştır. Teknoloji ve Fikri Mülkiyet Hukuku Araştırma Merkezi Kişisel Verilerin Korunması, İmar Hukukunda Güncel Sorular Sempozyumu, Aile Hukuku Uygulamaları, Uluslararası Hukuk Sempozyumu başta olmak üzere birçok konuda eğitim almıştır. Av. Sevgi Esin Şengezer, iyi derecede İngilizce bilmekte olup aynı zamanda Yeminli Tercümanlık yapmakta ve Anadolu Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimdeki eğitimine devam etmektedir. Çalışmalarını Karaosmanoğlu Hukuk Bürosu nezdinde devam ettirmektedir.

Simay Özer

Avukat
Av. Simay Özer lisans eğitimini 2019 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde tamamlayarak avukatlık stajına başlamıştır. Stajının bitimiyle beraber iki sene Denizli Barosu’ na kayıtlı olarak serbest avukatlık yapmış olup çalışmalarına Karaosmanoğlu Hukuk Bürosu bünyesinde devam etmektedir.

Ethem Gündoğmuş

Sigorta Departmanı Sorumlusu

Ethem GÜNDOĞMUŞ, KARAOSMANOĞLU HUKUK BÜROSU bünyesinde Sigorta Hukuku departmanında çalışmalarını titizlikle yürütmekte olup; iş yükünü önceliklendirmesi ve günlük iş raporu tutma becerileriyle işinin niteliğini arttırmaktadır. Sigorta iş ve işlemlerinin yanında muhasebe işlerini yürütmektedir.

Kendisi hukuk uygulamalarına dair sahada yürütülen iş ve işlemlere olan ilgi ve alakası üzerine meslek seçimini avukat katipliği yönünde kullanmıştır. Özellikle icra alanında da başarılı bir kariyere sahip olan Ethem GÜNDOĞMUŞ, mesleki kariyerine teorik anlamda da yön vermiştir.

Gökhan Akgül

İcra Departmanı Sorumlusu

Gökhan Akgül, Osmangazi Üniversitesi SMYO ve daha sonra Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’ nden mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra ailesinden gelen hukuk alanındaki destek ile Esbank A.Ş. İzmit Şubesi’ nde Hukuk Departmanında görev almış olup, bankanın BDDK’ ya devredilmesi ile Eskişehir’ e dönerek Esbank ve diğer banka işleri ile ilgilenen hukuk bürolarında işe başlamıştır.

Uzun yıllar istikrarlı bir şekilde icra takip işlerinde uzman olarak hizmet vermiş ve emekli olmuştur. Meslek hayatının dışında profesyonel olarak fotoğraf ve tasarım işleri ile uğraşmakta olup; iş disiplini ve düzenli çalışma prensipleri ile tüm bu tecrübe ve profesyonelliğini çalışmakta olduğu Karaosmanoğlu Hukuk Bürosu’ nda devam ettirmektedir.

Hakan Şıkalan

Sigorta Departmanı Sorumlusu
Hakan Şıkalan, 2009 yılından itibaren Eskişehir ilinde faaliyet gösteren hukuk bürolarında icra servis sorumlusu olarak başarı ile çalışmış ve bu alanda uzmanlaşmıştır. Tüm bu bilgi, iş disiplini ve düzenli çalışma hayatındaki tecrübesini ve profesyonelliğini Karaosmanoğlu Hukuk Bürosu’ nun Sigorta Departmanında devam ettirmektedir.
Yardıma mı İhtiyacınız Var ?

Profesyonel Bir Hukuk Danışmanlığı İçin Bize Ulaşın

Sizlere danışmanlık vermekten ve sorularınızı yanıtlamaktan keyif ve mutluluk duyarız, aşağıdaki bağlantıdan iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz.